Luottamusmiehet

ESPOON KAUPUNKI

PÄÄLUOTTAMUSMIES                                                 VARAPÄÄLUOTTAMUSMIES

Elina Nyman p. 043 8264022                                          Tarja Holmström p. 050 3445067
elina.nyman@espoo.fi                                                     tarja.holmstrom@espoo.fi  
Pääluottamusmiestoimisto
PL 114, 02070 ESPOON KAUPUNKI                                                                

Käyntiosoite: Kamreerintie 2 A, 5. krs

  

LUOTTAMUSMIEHET                                                       VARALUOTTAMUSMIEHET

Konsernihallinto / Konsernipalvelut

Anne Lagerström p. 043 8248533                                      anne.lagerstrom@espoo.fi                                                  

Tarja Holmsrtöm p. 050 3445067                                                                             tarja.holmstrom@espoo.fi       

Sivistystoimi

Johanna Aarrekorpi                                                                                        johanna.aarrekorpi@espoo.fi              
·         Koulut ja yksityisellä työskentelevät

Risto Nikkari p. 050 5184322                                                                                     risto.nikkari@espoo.fi 
·         Muu sivistystoimi

Raisa Alameri-Sajama p. 046 8771720                            Tiina Rysänen                 raisa.alameri@espoo.fi                                                      tiina.rysänen@espoo.fi
·         Kirjastot


Sosiaali- ja terveystoimi

Sirpa Olander p. 09 81632733                                                                                sirpa.olander@espoo.fi


Tekninen- ja ympäristötoimi

Avoin                                                                                 Avoin                                                     
          
 

OMNIA

Pääluottamusmies                                                           varapääluottamusmies

Niina Sahramaa  
niina.sahramaa@omnia.fi
 

KAUNIAISTEN KAUPUNKI

Pääluottamusmies                                                           luottamusmies

Kermit Haapalainen p. 050 5671864                                                      kermit.haapalainen@kauniainen.fi

 

KIRKKONUMMEN KUNTA

Pääluottamusmies                                                            luottamusmies

Tuula Savinainen p. 050 3212951                                      Johanna Helskä
 tuula.savinainen@kirkkonummi.fi                                      johanna.helska@kirkkonummi.fi